Sekmadienis

2020 Kovo 29

Šiuolaikinių ir klasika tapusių Rusijos filmų kanalas.

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
06
05
06
55
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Meilė seilė (Komedija)

Laimingi jaunavedžiai po 7 metų bendro gyvenimo supranta, jog nebegali pakęsti vienas kito. Kad išgelbėtų santuoką jie nusprendė apsilankyti pas psichologą. Tik sekantį rytą po apsilankymo pas gydytoją jie pabunda susikeitę kūnais. Vyras tampa žmona, o žmona vyru. O psichologas, pas kurį jie lankėsi, paslaptingai dingo. Kaip sugrąžinti viską į vietas? Kaip vėl tapti savimi ir dar labiau nesugadinti žmogaus, kurio kailyje atsidūrei, gyvenimo?
08
40
10
05
11
40
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Mamos (Komedija)

Kiekvienais metais kovo 8-ą dieną telekomunikacijų tinklais perduodama milijonai skambučių ir žinučių. Mes užaugome, ir iš anksto paruoštos dovanėlės ir gėlių puokštės, nupirktos prieš mamoms pabundant – seniai pamirštas vaikiškas įprotis. Dabar mes sveikinam mamas kaip suaugę: palaukiam, kol jos pabus, ir paskambinam. Bet kas atsitiktų, jeigu dėl perkrovimo sugestų telefono tinklai? Ir štai, ryšio nėra. Ką daryti? Vieni lauks, kol ryšys atsiras, ir pasveikins vakare arba netgi kitą dieną. O kiti, kaip šio kino almanacho herojai, pakeis savo planus, kad pasveikintų savo mamas būtent šiandien, asmeniškai. Aštuonios situacijos, aštuoni skirtingi sveikinimai.
13
20
14
50
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Dangiškasis teismas (Drama)

Advokatai Andrejus ir Benjaminas - draugai, kuriuos daug kas sieja, tačiau darbas ir byla pastato juos į skirtingas barikadų puses. Jų padėtis ypatinga tuo, kad teismo procesai, kuriuose jie dalyvauja, vyksta ne žemiškame gyvenime, o pomirtiniame. Jie yra Dangaus Teismo dalyviai, sprendžiantys, kur nukreipti žmogaus sielą po mirties: į rojų ar į pragarą. Vienoje iš bylų netikėtai įsipainioja asmeniniai Andrejaus interesai: ant teisiamųjų suolo atsiduria žmogus, pasipiršęs jo našlei. (N-7)
16
25
17
40
20
00
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Vysockis. Ačiū, kad gyvas (Biografinė drama)

22
05
23
55
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Nacionalinės medžioklės ypatumai (Komedija)

Tirti rusiškos medžioklės iš Suomijos atvažiuoja jaunas rašytojas Raiva. Vietinė medžiotojų kompanija, vadovaujama generolo, imasi supažindinti suomį su rusiškos medžioklės tradicijomis. Pasiėmę daug degtinės, visi netrukus išsirengia į medžioklę. Nacionalinės medžioklės ypatumų tyrimas teikia daug įdomios ir įvairios medžiagos Raivos knygai.
01
30
03
15