Šeštadienis

2019 Gruodžio 07

NTV Mir rеnkasi aštresnių pojūčių mėgėjai. Nedaugelis kanalų Lietuvoje žiūrovams gali pasiūlyti tokį didelį tiriamosios žurnalistikos, detektyvinių, teisėsaugos ir dokumentinių laidų spektrą. Nuo karščiausių ir didžiausio atgarsio sulaukusių įvykių, iki profesionalių komentarų apie kasdienes naujienas. Nuo nesuvaidintų realybės dramų iki kvapą gniaužiančių, įtemptų ir veiksmo kupinų daugiaserijinių filmų…

TV programos kalba:
Garso takeliai:
09:00
12:00
15:00
18:00
21:00
23
25
01
15
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Sutuoktiniai

Jie negali būti kartu, bet negali būti ir atskirai… Buvę sutuoktiniai Margarita Ogneva ir Viktoras Ivanovas dirba teisėtvarkos srityje. Tik JIS išaiškina ir gaudo nusikaltėlius,o JI gelbėja juos nuo kalėjimo. Kiekviena serija – atskira jaudinanti detektyvinė istorija!
Dabar rodoma
03
10
04
50
Nustatyti priminimą Outlook arba iCal Google kalendorius

Gromozeka (Drama)

Trys keturiasdešimtmečiai vaikystės draugai, buvę mokyklos roko grupės muzikantai, o šiuo metu − eilinis policijos pareigūnas, taksi vairuotojas ir chirurgas, − gyvena ir dirba šiuolaikinėje Maskvoje. Anksčiau buvę glaudūs jų tarpusavio ryšiai visiškai nutrūko. Lygiagrečiai pasakojamos trys istorijos, kuriose kartojasi išdavystės, meilės ir artėjančios senatvės motyvai. Filmo pasakojimui įsibėgėjus, vėl susikerta herojų keliai ir persipina jų gyvenimai. Tačiau jie to nesuvokia net ir vėl atkūrę savo grupę mokyklos baigimo metinių proga. ŠIS FILMAS BUVO NOMINUOTAS TARPTAUTINIO ROTERDAMO KINO FESTIVALIO APDOVANOJIMUI UŽ GERIAUSIĄ REŽISŪRĄ.