Trečiadienis

2019 Lapkričio 20

  • 01:25M jak miłość
    01:25
    M jak miłość
    Drama
    Grzegorz Wons - Krajewski, Oliver Proctor - Damian, Sławek Uniatowski - Leszek, Agnieszka Judycka - Nina, Feliks Matecki - Wojtek, Gabriela Świerczyńska - Ania, Aleksandra Trojanowska - Helenka, Paulina Fonferek - Sekretarka, Piotr... Daugiau
  • 02:20Zakochaj się w Polsce
    02:20
    Zakochaj się w Polsce
  • 02:45Pamiętnik Florki
    02:45
    Pamiętnik Florki
  • 03:00Wiadomości
    03:00
    Wiadomości
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 03:30Sport
    03:30
    Sport
  • 03:35Blondynka
    03:35
    Blondynka
    Magdalena Biegańska, Tomasz Borkowski, Ewa Konstancja Bułhak, Izabela Dąbrowska, Witold Dębicki, Marian Dziędziel, Aleksander Fijałek, Beata Fido, Bartosz Gajda, Andrzej Grabowski
  • 04:35Uwaga - Premiera! - Mój rower
    04:35
    Uwaga - Premiera! - Mój rower
    Artur Żmijewski, Michał Urbaniak, Krzysztof Chodorowski, Witold Dębicki, Anna Nehrebecka, Piotr Szczepanik
  • 06:20Cafe piosenka
    06:20
    Cafe piosenka
  • 06:45Miasto Zakochanych
    06:45
    Miasto Zakochanych
  • 07:25The Extra Mile
    07:25
    The Extra Mile
  • 07:50Lajk!
    07:50
    Lajk!
  • 08:15Pytanie na śniadanie
    08:15
    Pytanie na śniadanie
    Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej,... Daugiau
  • 12:10Wolny Ekran
    12:10
    Wolny Ekran
  • 12:30Ziarno
    12:30
    Ziarno
  • 12:55Między ziemią a niebem
    12:55
    Między ziemią a niebem
  • 13:00Anioł Pański
    13:00
    Anioł Pański
  • 13:15Między ziemią a niebem
    13:15
    Między ziemią a niebem
  • 13:50Z pamięci
    13:50
    Z pamięci
  • 14:00Transmisja Mszy Świętej
    14:00
    Transmisja Mszy Świętej
  • 15:25Biała wizytówka
    15:25
    Biała wizytówka
    Maria Gładkowska, Olgierd Łukaszewicz, Mirosława Marcheluk, Jerzy Trela, Adam Kamień, Andrzej Buszewicz
  • 16:25Muzeum Polskiej Piosenki
    16:25
    Muzeum Polskiej Piosenki
  • 16:40Lajk!
    16:40
    Lajk!
  • 17:00Prywatne życie zwierząt
    17:00
    Prywatne życie zwierząt
  • 17:30Leśniczówka
    17:30
    Leśniczówka
    Przemysław Bluszcz, Marek Bukowski, Iwona Cichosz, Sambor Czarnota, Beata Fido, Jolanta Fraszyńska, Julia Kostow, Dominika Kryszczyńksa, Weronika Książkiewicz, Grzegorz Kucias
  • 17:55Leśniczówka
    17:55
    Leśniczówka
    Przemysław Bluszcz, Wiaczesław Boguszewski, Marta Chyczewska, Marek Bukowski, Sambor Czarnota, Jolanta Fraszyńska, Arkadiusz Janiczek, Julia Kostow, Dominika Kryszczyńksa, Weronika Książkiewicz
  • 18:30Teleexpress
    18:30
    Teleexpress
    Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka.
  • 18:45Wolny ekran - Szorty
    18:45
    Wolny ekran - Szorty
  • 18:55M jak miłość
    18:55
    M jak miłość
    Drama
    Grzegorz Wons - Krajewski, Oliver Proctor - Damian, Sławek Uniatowski - Leszek, Agnieszka Judycka - Nina, Feliks Matecki - Wojtek, Gabriela Świerczyńska - Ania, Aleksandra Trojanowska - Helenka, Paulina Fonferek - Sekretarka, Piotr... Daugiau
  • 19:45Miasto Zakochanych
    19:45
    Miasto Zakochanych
  • 20:15Wolny ekran - Szorty - Dzieci
    20:15
    Wolny ekran - Szorty - Dzieci
  • 20:15Czy wiesz, że...
    20:15
    Czy wiesz, że...
  • 20:25Nela Mała Reporterka
    20:25
    Nela Mała Reporterka
  • 20:45Pamiętnik Florki
    20:45
    Pamiętnik Florki
  • 21:00Wiadomości
    21:00
    Wiadomości
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 21:30Pogoda
    21:30
    Pogoda
  • 21:35Sport
    21:35
    Sport
  • 21:45Blondynka
    21:45
    Blondynka
    Magdalena Biegańska, Tomasz Borkowski, Ewa Konstancja Bułhak, Izabela Dąbrowska, Witold Dębicki, Marian Dziędziel, Aleksander Fijałek, Beata Fido, Bartosz Gajda, Andrzej Grabowski
  • 22:40Uwaga - Premiera! - Mój rower
    22:40
    Uwaga - Premiera! - Mój rower
    Artur Żmijewski, Michał Urbaniak, Krzysztof Chodorowski, Witold Dębicki, Anna Nehrebecka, Piotr Szczepanik
  • 00:40Studio Kultura - Niedziela z...
    00:40
    Studio Kultura - Niedziela z...
Sekmadienis, 2019 Lapkričio 17