Antradienis

2019 Lapkričio 19

  • 01:40M jak miłość
    01:40
    M jak miłość
    Drama
    Olga Szomańska, Tomasz Oświeciński, Arkadiusz Smoleński, Małgorzata Rożniatowska, Robert Moskwa, Małgorzata Pieńkowska, Iga Krefft, Jacek Kopczyński, Katarzyna Kwiatkowska, Teresa Lipowska
  • 02:30Fajna Polska
    02:30
    Fajna Polska
  • 02:45Pamiętnik Florki
    02:45
    Pamiętnik Florki
  • 03:00Wiadomości 19.30
    03:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 03:30Sport
    03:30
    Sport
  • 03:35Blondynka
    03:35
    Blondynka
    Katarzyna Ankudowicz, Wojciech Błach, Tadeusz Borowski, Ewa Konstancja Bułhak, Waldemar Czyszak, Magdalena Biegańska, Tomasz Borkowski, Dominika Łakomska, Piotr Siejka, Patrycja Soliman
  • 04:301920. Bitwa Warszawska
    04:30
    1920. Bitwa Warszawska
    Borys Szyc, Natasza Urbańska, Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Jerzy Bończak, Ewa Wiśniewska, Stanisława Celińska, Adam Ferency, Wojciech Solarz
  • 06:30Cafe piosenka
    06:30
    Cafe piosenka
  • 06:55Muzyczna scena Halo Polonia
    06:55
    Muzyczna scena Halo Polonia
  • 07:25The Extra Mile
    07:25
    The Extra Mile
  • 07:50Lajk!
    07:50
    Lajk!
  • 08:15Pytanie na śniadanie
    08:15
    Pytanie na śniadanie
    Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej,... Daugiau
  • 12:10Wolny Ekran
    12:10
    Wolny Ekran
  • 12:25Ziarno
    12:25
    Ziarno
  • 12:50Między ziemią a niebem
    12:50
    Między ziemią a niebem
  • 13:00Anioł Pański
    13:00
    Anioł Pański
  • 13:15Między ziemią a niebem
    13:15
    Między ziemią a niebem
  • 13:55Wrota Europy
    13:55
    Wrota Europy
    Alicja Bachleda-Curuś, Kinga Preis, Agnieszka Sitek, Agata Buzek, Piotr Szwedes, Tersa Wójcik, Katarzyna Groniec
  • 15:20Biała wizytówka
    15:20
    Biała wizytówka
    Jan Nowicki, Maria Gładkowska, Rolf Hoppe, Alfred Struwa, Zygmunt Bielwaski, Mirosława Marcheluk, Jerzy Trela, Daniel Olbrychski, Aleksander Małachowski, Barbara Rachwalska
  • 16:15W rytmie disco
    16:15
    W rytmie disco
  • 16:40Lajk!
    16:40
    Lajk!
  • 17:00Prywatne życie zwierząt
    17:00
    Prywatne życie zwierząt
  • 17:30Leśniczówka
    17:30
    Leśniczówka
    Przemysław Bluszcz, Marek Bukowski, Marta Chyczewska, Sambor Czarnota, Jolanta Fraszyńska, Arkadiusz Janiczek, Sebastian Jasnoch, Grzegorz Kucias, Michał Lesień - Głowacki, Natasza Leśniak
  • 17:55Leśniczówka
    17:55
    Leśniczówka
    Przemysław Bluszcz, Marek Bukowski, Marta Chyczewska, Sambor Czarnota, Jolanta Fraszyńska, Arkadiusz Janiczek, Sebastian Jasnoch, Julia Kostow, Dominika Kryszczyńksa, Natasza Leśniak
  • 18:30Teleexpress
    18:30
    Teleexpress
    Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka.
  • 18:55M jak miłość
    18:55
    M jak miłość
    Drama
    Olga Szomańska, Tomasz Oświeciński, Arkadiusz Smoleński, Małgorzata Rożniatowska, Robert Moskwa, Małgorzata Pieńkowska, Iga Krefft, Jacek Kopczyński, Katarzyna Kwiatkowska, Teresa Lipowska
  • 19:45Czy wiesz, że...
    19:45
    Czy wiesz, że...
  • 19:50Cała Polska Czyta dzieciom
    19:50
    Cała Polska Czyta dzieciom
  • 20:00Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
    20:00
    Msza Święta w intencji Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
  • 21:15Wiadomości 19.30
    21:15
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 21:45Pogoda
    21:45
    Pogoda
  • 21:50Sport
    21:50
    Sport
  • 22:00Blondynka
    22:00
    Blondynka
    Katarzyna Ankudowicz, Wojciech Błach, Tadeusz Borowski, Ewa Konstancja Bułhak, Waldemar Czyszak, Magdalena Biegańska, Tomasz Borkowski, Dominika Łakomska, Piotr Siejka, Patrycja Soliman
  • 22:551920. Bitwa Warszawska
    22:55
    1920. Bitwa Warszawska
    Borys Szyc, Natasza Urbańska, Daniel Olbrychski, Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Jerzy Bończak, Ewa Wiśniewska, Stanisława Celińska, Adam Ferency, Wojciech Solarz
  • 00:55Studio Kultura - Niedziela z...
    00:55
    Studio Kultura - Niedziela z...
Sekmadienis, 2019 Lapkričio 10