Šeštadienis

2019 Spalio 19

  • 01:45M jak miłość
    01:45
    M jak miłość
    Drama
    Katarzyna Cichopek, Joanna Kasperska, Marcin Mroczek, Dawid Gamtsemlidze, Barbara Kurdej - Szatan, Sławomir Uniatowski, Feliks Matecki, Ina Sobala
  • 02:35Krótka historia
    02:35
    Krótka historia
  • 02:45Pamiętnik Florki
    02:45
    Pamiętnik Florki
  • 03:00Wiadomości 19.30
    03:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 03:25Sport
    03:25
    Sport
  • 03:30Wieczór wyborczy
    03:30
    Wieczór wyborczy
  • 04:35Blondynka
    04:35
    Blondynka
    Tomasz Borkowski, Izabela Dąbrowska, Lech Dyblik, Małgorzta Elif Erim, Krzysztof Gosztyła, Jan Janga Tomaszewski, Joanna Jeżewska, Krzysztof Kiersznowski, Wojciech Leonowicz, Olaf Lubaszenko
  • 05:30Wstańcie, chodźmy - koncert XIX Dnia Papieskiego
    05:30
    Wstańcie, chodźmy - koncert XIX Dnia Papieskiego
  • 06:30Cafe piosenka
    06:30
    Cafe piosenka
  • 07:00Fajna Polska
    07:00
    Fajna Polska
  • 07:25The Extra Mile
    07:25
    The Extra Mile
  • 07:50Lajk!
    07:50
    Lajk!
  • 08:15Wolny Ekran
    08:15
    Wolny Ekran
  • 08:30Jarocin Festiwal 2019. Muzyka Wolności
    08:30
    Jarocin Festiwal 2019. Muzyka Wolności
  • 09:35Nieznane życie Jana Pawła II
    09:35
    Nieznane życie Jana Pawła II
  • 10:25Ziarno
    10:25
    Ziarno
  • 11:00Msza Święta
    11:00
    Msza Święta
  • 12:40Między ziemią a niebem
    12:40
    Między ziemią a niebem
  • 13:00Anioł Pański
    13:00
    Anioł Pański
  • 13:15Między ziemią a niebem
    13:15
    Między ziemią a niebem
  • 13:55Kino retro - Przez łzy do szczęścia
    13:55
    Kino retro - Przez łzy do szczęścia
    Irena Malkiewicz - Domańska, Mieczysława Ćwiklińska, Tamara Wiszniewska, Maria Buchwald, Maria Żabczyńska, Franciszek Brodniewicz, Helena Sulima, Józef Orwid, Stanisław Grolicki, Jerzy Kobusz
  • 15:30Alternatywy 4
    15:30
    Alternatywy 4
    Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski
  • 16:40Lajk!
    16:40
    Lajk!
  • 17:00Prywatne życie zwierząt
    17:00
    Prywatne życie zwierząt
  • 17:30Leśniczówka
    17:30
    Leśniczówka
    Przemysław Bluszcz, Maciej Bożek, Marek Bukowski, Marta Chyczewska, Iwona Cichosz, Sambor Czarnota, Jolanta Fraszyńska, Krzysztof Globisz, Arkadiusz Janiczek, Julia Kostow
  • 17:55Leśniczówka
    17:55
    Leśniczówka
    Przemysław Bluszcz, Marta Chyczewska, Iwona Cichosz, Sambor Czarnota, Jolanta Fraszyńska, Arkadiusz Janiczek, Mateusz Korsak, Dominika Kryszczyńksa, Zbigniew Lesień, Grzegorz Pawlak
  • 18:30Teleexpress
    18:30
    Teleexpress
    Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka.
  • 18:45Wolny ekran - Szorty
    18:45
    Wolny ekran - Szorty
  • 18:55M jak miłość
    18:55
    M jak miłość
    Drama
    Katarzyna Cichopek, Joanna Kasperska, Marcin Mroczek, Dawid Gamtsemlidze, Barbara Kurdej - Szatan, Sławomir Uniatowski, Feliks Matecki, Ina Sobala
  • 19:45Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki
    19:45
    Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki
  • 20:15Czy wiesz, że...
    20:15
    Czy wiesz, że...
  • 20:25Nela Mała Reporterka
    20:25
    Nela Mała Reporterka
  • 20:45Pamiętnik Florki
    20:45
    Pamiętnik Florki
  • 21:00Wiadomości 19.30
    21:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 21:25Pogoda
    21:25
    Pogoda
  • 21:30Sport
    21:30
    Sport
  • 21:40Fajna Polska
    21:40
    Fajna Polska
  • 21:55Wieczór wyborczy
    21:55
    Wieczór wyborczy
  • 23:00Blondynka
    23:00
    Blondynka
    Tomasz Borkowski, Izabela Dąbrowska, Lech Dyblik, Małgorzta Elif Erim, Krzysztof Gosztyła, Jan Janga Tomaszewski, Joanna Jeżewska, Krzysztof Kiersznowski, Wojciech Leonowicz, Olaf Lubaszenko
  • 23:55Wstańcie, chodźmy - koncert XIX Dnia Papieskiego
    23:55
    Wstańcie, chodźmy - koncert XIX Dnia Papieskiego
  • 01:00Studio Kultura - Niedziela z...
    01:00
    Studio Kultura - Niedziela z...
Sekmadienis, 2019 Spalio 13