Pirmadienis

2019 Rugsėjo 16

  • 01:25M jak miłość
    01:25
    M jak miłość
    Drama
    Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Barbara Kurdej - Szatan, Feliks Matecki, Paweł Deląg, Magda Walach, Rafał Szatan, Ina Sobala, Maurycy Popiel, Sławomir Uniatowski
  • 02:20Zakochaj się w Polsce
    02:20
    Zakochaj się w Polsce
  • 02:45Pamiętnik Florki
    02:45
    Pamiętnik Florki
  • 03:00Wiadomości 19.30
    03:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 03:30Sport
    03:30
    Sport
  • 03:35Blondynka
    03:35
    Blondynka
    Natalia Rybicka, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Kiersznowski, Grzegorz Małecki, Andrzej Grabowski, Izabela Dąbrowska, Krzysztof Pluskota, Witold Dębicki, Tomasz Borkowski, Robert Mazurkiewicz
  • 04:25A więc wojna
    04:25
    A więc wojna
  • 04:35Katyń
    04:35
    Katyń
    Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski
  • 06:35Cafe piosenka
    06:35
    Cafe piosenka
  • 07:00Muzeum Polskiej Piosenki
    07:00
    Muzeum Polskiej Piosenki
  • 07:15Zakończenie dnia
  • 07:25The Extra Mile
    07:25
    The Extra Mile
  • 07:50Lajk!
    07:50
    Lajk!
  • 08:05Z pamięci
    08:05
    Z pamięci
  • 08:15Pytanie na śniadanie
    08:15
    Pytanie na śniadanie
    Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej,... Daugiau
  • 11:20Wolny Ekran
    11:20
    Wolny Ekran
  • 11:40Przyrodnik na tropie
    11:40
    Przyrodnik na tropie
  • 12:05Czy wiesz, że...
    12:05
    Czy wiesz, że...
  • 12:15Ziarno
    12:15
    Ziarno
  • 12:45Między ziemią a niebem
    12:45
    Między ziemią a niebem
  • 13:00Anioł Pański
    13:00
    Anioł Pański
  • 13:15Między ziemią a niebem
    13:15
    Między ziemią a niebem
  • 13:30Spotkanie ze Świętym
    13:30
    Spotkanie ze Świętym
  • 13:45Piosenką przez historię
    13:45
    Piosenką przez historię
  • 14:00Transmisja Mszy Świętej
    14:00
    Transmisja Mszy Świętej
  • 15:20Alternatywy 4
    15:20
    Alternatywy 4
    Roman Wilhelmi, Gustaw Lutkiewicz, Wojciech Pokora, Bronisław Pawlik, Kazimierz Kaczor, Bożena Dykiel, Bolesław Płotnicki, Jerzy Kryszak, Zdzisław Rychter, Ryszard Pietruski
  • 16:20Dożynki Prezydenckie
    16:20
    Dożynki Prezydenckie
  • 17:30Leśniczówka
    17:30
    Leśniczówka
    Krzysztof Globisz, Przemysław Bluszcz, Marek Bukowski, Witold Dębicki, Beata Fido, Jolanta Fraszyńska, Arkadiusz Janiczek, Monika Jóźwik, Julia Kostow, Grzegorz Kowalczyk
  • 17:55Leśniczówka
    17:55
    Leśniczówka
    Małgorzata Azembska, Piotr Bąk, Przemysław Bluszcz, Franciszek Bogórski, Marek Bukowski, Marta Chyczewska, Witold Dębicki, Jolanta Fraszyńska, Krzysztof Globisz, Arkadiusz Janiczek
  • 18:20A więc wojna
    18:20
    A więc wojna
  • 18:30Opole na bis
    18:30
    Opole na bis
  • 18:55M jak miłość
    18:55
    M jak miłość
    Drama
    Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska, Barbara Kurdej - Szatan, Feliks Matecki, Paweł Deląg, Magda Walach, Rafał Szatan, Ina Sobala, Maurycy Popiel, Sławomir Uniatowski
  • 19:45Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki
    19:45
    Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki
  • 20:15A to polski właśnie...
    20:15
    A to polski właśnie...
  • 20:25Nela Mała Reporterka
    20:25
    Nela Mała Reporterka
  • 20:45Pamiętnik Florki
    20:45
    Pamiętnik Florki
  • 21:00Wiadomości 19.30
    21:00
    Wiadomości 19.30
    Codzienny serwis informacyjny.
  • 21:30Pogoda
    21:30
    Pogoda
  • 21:35Sport
    21:35
    Sport
  • 21:45Blondynka
    21:45
    Blondynka
    Natalia Rybicka, Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Kiersznowski, Grzegorz Małecki, Andrzej Grabowski, Izabela Dąbrowska, Krzysztof Pluskota, Witold Dębicki, Tomasz Borkowski, Robert Mazurkiewicz
  • 22:40Katyń
    22:40
    Katyń
    Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Jan Englert, Magdalena Cielecka, Agnieszka Glińska, Paweł Małaszyński, Maja Komorowska, Władysław Kowalski
  • 00:40Studio Kultura - Niedziela z...
    00:40
    Studio Kultura - Niedziela z...
Sekmadienis, 2019 Rugsėjo 15